Szyld sklepowy zrobiony z drewna
W tym poście przedstawiam szyld zrobiony z drewna na witrynę baru. Szyld reklamowy długości 2,3m na 0,38m. Robienie szyldów indywidualnie na zamówienie, drewniane loga, szyldy napisy, banery, litery. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, widzimy to szyld drewniany robiony do baru gastronomicznego „Bar Podjadek”. Szyld został naszkicowany a następnie ręcznie wycięty wyrzynarką zabejcowany lakierobejcą dwa razy, zeszlifowany papierem ściernym a następnie zalakierowany lakierem bezbarwnym. Tak zabezpieczony szyld może być wystawiony na najcięższe warunki atmosferyczne.
Drewniane szyldy reklamowe:
- Drewniany szyld reklamowy
- Drewniany szyld reklamowyIM000386.JPG
- Wycinanie liter z drewna, manufaktura
- Wycinanie liter z drewna, manufaktura
Drewniane szyldy reklamowe
Drewniane szyldy reklamowe robione na zamówienie z różnego rodzaju czcionki i wielkość liter według uznania. Szyldy z drewna robione sa specjalnie pod klienta. Moje szyldy są szkicowane i ręcznie za pomocą wyrzynarki wyżynane, następnie lakierowane dwa razy lakierobejcą szlifowane ręcznie papierem ściernym i na koniec pokrywane lakierem bezbarwnym. Stosuje potrójny etap zabezpieczania. Moje drewniane szyldy są odporne na warunki atmosferyczne mogą spokojnie przetrzymać ponad 10 lat na zewnątrz. Kolorystyka szyldów jest dowolna. Można zamówić każdy kolor.
Szyldy z drewna czy ze styroduru?
Szyldy drewniane są przykręcane na wkręty do deski o takim samym kolorze jak elewacja od spodu tak by nie było widać dziur po wkrętach a następnie deska jest mocowana na dystansie do elewacji tak by nie powstawały zacieki jak np po literkach ze styroduru naklejanych bezpośrednio na elewacji. Na początku literki ze styroduru ładnie się prezentują, ale po roku zbierają się tam zabrudzenia, pajęczyny, liście itp. Potrafją się robić zacieki na elewacji. Lepszym rozwiązaniem są drewniane szyldy na dystansach. Wówczas nie ma zacieków
Drewniany szyld jakie drewno?
Na szyld drewniany nadaje się prawie każde drewno, nie ma to większego wpływu na trwałość szyldu ponieważ każdy szyld drewniany jest bejcowany lub lakierowany trzy razy. Pierwsza warstwa rozrzedzonego lakieru wchodzi w głąb drewna, słoi, różne dziury zalepiając je. Po wyschnięciu materiał robi się szorstki ponieważ lakier podnosi włosie, czyli strukturę drewna. By to usunąć powtarzamy ten zabieg dwa razy. Po trzykrotnym lakierowaniu szyldu można powiedzieć ze jest to prawidłowo wykonane. Taki szyld wystawiony na warunki atmosferyczne typu słońce, wiatr, deszcz, śnieg będzie nam długo służył. Przed lakierowaniem drewniany szyld można zabejcować nadając odpowiedni kolor.